AirLive opět sklidila úspěch na Computexu 2017

Veletrh Computex 2017 je úspěšně za námi. Letošního ročníku se celkem zúčastnilo na 1050 vystavovatelů a navštívilo ho více než 50 000 návštěvníků. Stánek AirLive
si prohlédlo více než 200 zahraničních zákazníků a partnerů a velký počet domácích účastníků.

AirLive v průběhu veletrhu představila sérii moderních a vyspělých ICT řešení, která představují kombinaci nejnovějších produktů jako AirLive switche s unikátní funkcí automatické topologie zapojení sítě, průmyslový switch s automatickým obnovováním do 20 ms, 4G/LTE M2M brány pro průmyslové nasazení, LTE bránu určenou pro dopravní prostředky a PoE kamery nebo AC.TOP bezdrátové přístupové body. Rovněž se zde představily i Smart life IoT sady pro automatizaci domácnosti.

V živé ukázce AirLive představila, jak switche s topologickými funkcemi dokážou automaticky rozeznat architekturu sítě. Všechna zařízení v síti jsou následně zobrazena včetně informací o modelu, MAC adresy, čísla připojeného portu, rozsahu pásma a schopností vidět live přenos z kamer s funkcí ONVIF a jejich umístnění přímo ze switche. Správci mohou jednoduše získat přehled o celé architektuře sítě, což pomáhá při řešení problémů a šetří čas i peníze. I nastavování VLAN je velice jednoduché. Vytváření VLAN skupiny je řešeno způsobem „klikni a vyber“.


Tradiční řešení domácích IoT zařízení se zaměřuje především na řešení alarmu. Sety AirLive Z-wave Plus Smart Life IoT můžeme nazývat jako smart 2.0, s nímž si můžete postavit svoji vlastní automatizovanou domácnost. K tomu potřebujete pouze chytrý telefon a AirLive Smart life IoT aplikaci, pomocí které nastavíte vše potřebné odkudkoli. 


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Brána do světa IoT od AirLive

Airlive router pro domácnost AC-1200R získal hodnocení Vynikající! na serveru Digitalnidomacnost.cz

Nové produkty AirLive pro automatizaci domácnosti