AirLive predstavila 5Mpix POE kameru BC-5010-IVS s inteligentnou video analýzou (IVS) a výmenným objektívom

   PDF Vytlačiť E-mail
AirLive_logoAirLive predstavila novú 5Mpix PoE IP kameru BC-5010-IVS s inteligentnou analýzou videá, flexibilným objektívom, ktorá je vonkajšia a dokonca s bezdrôtovým modulom.
Kamera Airlive BC-5010-IVS je klasického typu box s novým svetelným čidlom a novým procesorom, vďaka čomu je obraz ostrý s maximálnym rozlíšením 2592x1920 pixelov a vyžaduje minimálnu úroveň okolitého osvetlenia iba 0.2Lux. Zaujímavou novinkou AirLive BC-5010-IVS je možnosť jednoduchého upgradu s bezdrôtovým modulom, ktorý môže byť zapojený do bežného USB konektoru. Táto kamera má výmenný objektív a navyše disponuje automatickou clonou pre prevenciu nadmernej expozície.

AirLive BC-5010-IVS je vybavená užívateľsky prívetivým rozhraním SecurSense, vyvinutým AirLive, ktoré prináša ešte jednoduchšiu prevádzku s väčším počtom ovládaných funkcií a vylepšenú kompatibilitu s rôznymi webovými prehliadačmi. Navyše, s vstavanými šiestimi IVS funkciami, môže Airlive BC-5010-IVS detekovať tváre a rozpoznávať ich, počítať osoby a objekty, vytvoriť neviditeľnú ohradu, stanoviť zóny atď. Zákazníci nemusia kupovať ďalší IVS softvér a Airlive BC-5010-IVS môže posielať štatistiky pre ďalšiu analýzu. IVS je výborným riešením pre použitie na verejných miestach, ako sú letiská, štadióny, kancelárie, nákupné centrá a ďalšie budovy. Viac informácií o produkte nájdete na adrese: http://www.airlive.com/product/BC-5010-IVS.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Brána do světa IoT od AirLive

AirLive IoT Smart Home kit v prodeji

Chytrá zásuvka od AirLive pohlídá spotřebu energie