Novinka AirLive představila 5 Mpix IP kameru s vyměnitelnými objektivy BC-5010


AirLive představila novou IP kameru klasického tvaru, vybavenou pětimegapixelovým snímačem s vysokou světlocitlivostí, umožňující pořizování záběrů v rozlišení až 2592 x 1920 bodů již při intenzitě okolního osvětlení 0,2 LUX. Díky novému procesoru je obraz plynulejší, kamera zvládá zpracovat při maximálním rozlišení 15, resp. při rozlišení 1920 x 1080 až 30 snímků za vteřinu. Zajímavou novinkou u AirLive BC-5010 je možnost velmi jednoduchého rozšíření o dualbandový bezdrátový modul jeho pouhým připojením do připraveného USB konektoru v těle BC-5010.

Výhodou kamer klasického tvaru je jejich univerzálnost použití, daná vyměnitelnými objektivy a možností dokoupení odolných vodotěsných obalů do venkovního prostředí. Nejinak je na tom AirLive BC-5010. Vzhledem k tomu, že podporuje automatickou clonu a umožňuje montáž výměnných objektivů, dá se její konfigurace přesně přizpůsobit potřebám místa montáže. Samozřejmě nabízí celou škálu systémů, obsažených v současných řadách kamer AirLive, jako např. Wide Dynamic Range-systém zajišťující automatické vyvážení světlých a tmavých částí obrazu při náročných světelných podmínkách, či Clear Motion Technology, zabraňující rozmazání obrazu způsobené rychle se pohybujícími objekty. Tělo kamery obsahuje microSD slot pro jednoduché lokální zálohování obrazových dat, manuálně nastavitelnou IR clonu, aktivní PoE napájení (dle 802.3af) a další.

AirLive BC-5010 je prvním modelem vybaveným novým uživatelským rozhraním SecurSense vyvinutým firmou AirLive, přinášejícím ještě jednodušší obsluhu při větším počtu ovládaných funkcí a vylepšenou kompatibilitu s různými internetovými prohlížeči. Společně s kamerou je dodáván obslužný software CamPro Express 64 s možností sledování a záznamu až 64 připojených AirLive kamer současně. Pro splnění nejvyšších požadavků na dohledový software je možné dodat CamPro Professional, vyvinutý a podporovaný firmou AirLive, obsahující řadu pokročilých metod analýzy obrazu a nastavitelných uživatelských alarmů.

Pestrý výběr vyměnitelných objektivů dělá z AirLive BC-5010 velmi univerzální nástroj použitelný téměř v jakékoli situaci.

 

Pro více informací o výrobku můžete navštívit: http://www.airlive.com/product/BC-5010

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Brána do světa IoT od AirLive

Airlive router pro domácnost AC-1200R získal hodnocení Vynikající! na serveru Digitalnidomacnost.cz

Nové produkty AirLive pro automatizaci domácnosti