Kamera, která skvěle nahrává v noci Airlive CU-720PIR


Pokud jste už někdy točili video v noci, máte představu jak obrovský pořizujete objem dat a zároveň jak málo skutečně použitelných záběrů tato data obsahují. Toto přichází změnit Airlive CU-720PIR.Tato kamera AirLive CU-720PIR je určena pro vnitřní prostory a v její výbavě najdeme mimo jiné infračervené čidlo pohybu, umožňující přesnější a spolehlivější detekci pohybu při nízké úrovni okolního osvětlení, a take samozřejmě infračervený LED přísvit s dosahem až 10 metrů pro pořizování nočních záběrů.


Také nechybí manuálně nastavitelný IR filtr. Dále tělo přístroje obsahuje mikrofon a reproduktor s možností obousměrné komunikace, je zde i napájení přes ethernetový kabel (PoE). Díky těmto prvkům vybavení je výborně použitelná například jako elektronický vrátný u vstupů do bytů, budov a areálů.


 

Kamera Airlive CU-720PIR snímá obraz s rozlišením 720P rychlostí 30 snímků za vteřinu, takže obraz je detailní a plynulý. Infračervený pohybový snímač, který přesně rozezná případný pohyb osob v zorném poli kamery a díky kterému není nutné zbytečně ukládat velké objemy dat ,a dále komprese videa moderním H.264 kodekem významně snižuje nároky na úložný datový prostor. Podobně jako jiné kamery z rodiny Airlive má CU-720PIR možnost ukládat data kromě serveru i na SD kartu vloženou do zabudovaného slotu. Také je pomocí aplikace “Campro Mobile Home” široce podporována práce s kamerou pomocí mobilních zařízení s iOS a Androidem.

 

Více informací na www.airlive.com nebo Hotline 606959595 nebo www.airlivecam.eu.

 

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Brána do světa IoT od AirLive

Airlive router pro domácnost AC-1200R získal hodnocení Vynikající! na serveru Digitalnidomacnost.cz

Nové produkty AirLive pro automatizaci domácnosti