Nová kamera s rybím okem FE-200CU

AirLive představila high-end 2Mpix PTZ síťovou kameru FE-200CU s širokoúhlým objektivem

Taipei, Taiwan: AirLive, jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, představuje novou IP kameru FE-200CU se superširokoúhlým objektivem.

Tato kamera AirLive FE-200CU disponuje širokoúhlým objektivem (tzv. rybím okem), umožňující panoramatický pozorovací úhel až 360° (při stropní montáži), zvláště vhodná je pro montáž na stěnu (s pozorovacím úhlem 180°), což ji činí ideálním pro montáž do rozlehlých prostor, např. hal, velkých kanceláří, společných garáží apod., kde díky své šíři záběru dokáže nahradit až tři konvenční kamery. Je určena pro interiéry a připravena jak pro uchycení na strop, tak na stěnu, což její použití činí velmi flexibilním.

Širokoúhlá kamera AirLive FE-200CU poskytuje obraz s maximálním rozlišením 2Mpix, resp. 1600x1200 bodů, takže je možné sledovat rozsáhlé prostory se současným zachováním vysoké míry detailů, na záběrech není problém rozeznávat obličeje či registrační značky vozidel. Také dokáže transformovat širokoúhlý záběr na klasický a podporuje různé zobrazovací režimy v závislosti na způsobu montáže. Při klasickém zobrazení je možné s pomocí funkce e-PTZ přesně pomocí myši nastavovat parametry zobrazované výseče. Model AirLive FE-200CU disponuje též nastavitelným IR filtrem, umožňujícím přizpůsobení světelným podmínkám sledovaného prostoru.

Pro větší uživatelský comfort je AirLive FE-200CU vybavena také napájením po síťovém kabelu (PoE dle standartu 802.3af), takže není nutná přítomnost elektrického rozvodu v místě montáže. Kamera obsahuje slot na MicroSD kartu pro zálohování obrazových dat a v neposlední řadě je v těle přístroje osazen mikrofon a reproduktor s možností obousměrné komunikace.

Zařízení AirLive FE-200CU je dodáváno s obslužným softwarem Airlive CamPro Express, umožňujícím uživateli prohlížení a ukládání videa z připojených kamer. Pro náročné uživatele je k dispozici firmou Airlive podporovaný CamPro Professional 64, který dovoluje jednak individuální dálkovou správu a nastavení každé do systému zapojené kamery, dále pak možnost sledování a ukládání obrazových dat až 64 připojených zařízení současně. Také disponuje funkcemi na ochranu kamer před napadením či zneužitím, kdy obsluhu upozorní na neoprávněnou manipulaci s kamerou, změnu jejího nasměrování, její polohy nebo pokusu o zakrytí objektivu.

AirLive FE-200CU nadchne uživatele svojí jednoduchou montáží, kofigurací a příjemným uživatelským rozhraním.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Brána do světa IoT od AirLive

Airlive router pro domácnost AC-1200R získal hodnocení Vynikající! na serveru Digitalnidomacnost.cz

Nové produkty AirLive pro automatizaci domácnosti